כניסה למערכת
 
ילדי ישראל לומדים על ילדים

אפק, קיבוץ אפק ו1 - התומר, עכו, ו1

מכתב היכרות
מאת: חוה ושלי, אפק, sent on 23/10/06

23.10.06

 

לכבוד: ילדי כיתה ו' – ביה"ס התומר

 

אנו תלמידי בית הספר "אפק"-  כיתה ו' המכונה כיתת "תאנה", שמחים לכתוב לכם מכתב הכרות ולספר לכם על עצמנו, כיתתנו ובית ספרינו :

כיתתנו מונה 28 תלמידים מקיבוץ אפק ומהקריות. ( 19 בנות ו- 9 בנים.)

בית ספרינו שוכן בתוך קיבוץ אפק, בבית ספרינו כ- 250 תלמידים הלומדים ב- 10 כיתות אם. כל שכבה לומדת בבית משלה ויש לה מחנכת ומטפלת. יש לנו דשאים ומרחבים למשחקים , מגרש כדורגל ומגרש כדורסל. אנו לומדים 5 ימים בשבוע בין השעות 15:30 – 8:00 . אנו אוכלים בבית הספר ארוחת בוקר עד השעה 8:00 בחדר האוכל של אחת הכיתות, בהפסקת עשר מקבלים פרי ובצהרים אנו אוכלים אוכל חם ביחד. ב- 14:30 אנו מקבלים חטיף וכמו שאתם רואים אנו כל היום סביב האוכל.

אנו לומדים את מקצועות החובה של משרד החינוך (בדיוק כמוכם) ובנוסף : אשכולות חשיבה, הכל –חי (הכרות עם בעלי חיים), חקלאות, טבע וסביבה, אומנות, מחשבים, כדורסל וכדורגל.

אנו שמים דגש רב על החגים וחוגגים אותם בטקסים משותפים או עם ילדי כיתה א' בלבד, אותם אנו חונכים לאורך כל שנת הלימודים במסגרת פרוייקט החונכות. 3 פעמים במהלך השנה אנו עורכים מפקד לראש חודש וקבלת תעודות הצטיינות לתלמידים שמגיע להם.

בבית ספרינו מסורת של קיום אולימפיאדה  בית ספרית המאורגנת ע"י תלמידי כיתה ו' וזאת במסגרת לימודי ההיסטוריה והתחברות לאולימפיאדה הראשונה ביוון.

הטיול השנתי שלנו נמשך יומיים וכולל לינה באכסניית נוער, בנוסף נטייל השנה בעתיקות בית שאן ובכל שנה אנו עורכים טיול בית ספרי אחד משותף.

השנה בית ספרנו בחר לצרף את כיתתנו לפרוייקט "ילדי ישראל לומדים על ילדים", אנו נהיה הכיתה התאומה שלכם ואנו מצפים ללמוד ולהכירכם, להעשיר את הידע שלנו, לעבוד בשיתוף פעולה ולקשור קשרי חברות.

אנו נשמח לקבל מכם מכתב תשובה, לשוחח בפורום ולהפגש.

 

 

מקווים שלמדתם על בית ספרנו ועל כיתתנו, כיתה ו'

תאנה.01/11/06 זהבה (בית ספר התומר עכו) הודעה חדשה תמונת הכיתה
23/10/06 חוה ושלי (בית ספר אפק) הודעה חדשה מכתב היכרות
01/11/06 זהבה (בית ספר התומר) תגובה להודעה מכתב היכרות
23/10/06 חוה ושלי (בית ספר אפק-יסודי) הודעה חדשה 28 ילדי כתה ו- כתת "תאנה"
In any problem please contact the school's staff at korczak-school@gfh.org.il