חיפוש

לימודי משחק זה לא משחק ילדים

אומנם בגן כולנו שיחקנו תפקיד מסוים, אבל אם אתם רוצים להפוך את זה למקצוע – אתם חייבים לפנות למוסד מוכר ומקצועי.

לימודי משחק
לימודי משחק

כיצד נדע לבחור באיזה מוסד ללמוד משחק?

ההחלטה של בחירת לימודי משחק זה לא משחק ילדים. מדובר בהחלט לא פשוטה, זאת משום שלימודי משחק הם לימודים קשים ולא פשוטים אשר דורשים התמדה, רצון ובעיקר יכולת. לא מדובר בלימודים אשר ניתן לשנן ולקבל עליהם ציון, אלא מדובר בלימודים מורכבים אשר דורשים הן תעצומות נפש אל מול כישלונות והן עבודה קשה.

במידה והחלטתם כי אתם אכן מעוניינים להתחיל בלימודי משחק, דעו כי בשוק קיימים מגוון קורסים רבים ומגוונים ואין ספור אפשרויות. אבל, לימודי משחק הם לימודים רציניים אשר צריכים להתבצע אך ורק ע"י אקדמיה שבה מלמדים מרצים מהשורה הראשונה, כמו גם ניסיון בהוראה ומתן כלים לתלמידים.

לימודי משחק – רק אצל אקדמיה מקצועית

ישנה חשיבות רבה לבחירה של מוסד אקדמאי אשר יכול להעניק את הכלים והשירותים הנדרשים. מאחר ומדובר בתחום תחרותי ביותר, ישנה חשיבות רבה ללמידה במוסד אשר יודע להעניק שלל כלים וטכניקות משחק כך שתוכלו להתבלט. אין פה מקום לתהיות: ללא לימודי משחק מקצועיים, הסיכויים שתוכלו לבלוט אל מול המתחרים שלכם קטנים בצורה משמעותית, זאת משום שכיום כמעט כל אחד יכול להיות שחקן, אבל בטח לא שחקן מקצועי.

אומנם מדובר במקצוע נחשק ביותר, אבל לא מדובר רק בעניין של מזל אלא גם התמדה ורכישת כלים חשובים וזאת כדי להגיע לרמות הגבוהות ביותר של המשחק, הן בישראל והן בעולם. על כן, חשוב ביותר לבחור באקדמיה אשר תדע להעניק את זה ואקדמיה כזו היא האקדמיה על שם דים אמור, מרצה בעל שם עולמי אשר פיתח שיטת משחק חדשנית ומודרנית אשר מחברת את השחקן לעומק של הדמות.

מאז ועד היום הרצה מר דים במעל חמש אונ' בכל רחבי העולם, כאשר שיטת הלימוד שלו נחשבת כחדשנית ביותר בתחום המשחק. מאז הוקמה האקדמיה, בוגריה השתלבו בעשרות הצגות, מופעים וסרטים בארץ ובעולם. האקדמיה מתגאה בשורה ארוכה של מרצים מהטובים ביותר בתחום, כמו גם הכוכבים הגדולים ביותר כיום בישראל אשר כוללים בין השאר את כוכבת פאודה רונה לי שמעון, מר יהושוע סובול, דפנה ערמוני וכן שורה ארוכה של מומחים בתחום הדיבוב, קורס משחק מול מצלמה, אלתור ועוד.

באקדמיה ניתן לקבל הכשרה מקיפה בלימודי משחק וכן בתחומים שונים כגון שירה, פיתוח קול, דיקציה, משחק מול מצלמה, עמידה מול קהל ועוד. בשונה ממוסדות אחרים, באקדמיה של דים אמור לומדים בשיטה חדשנית אשר מאפשרת הנחייה צמודה ואישית, עד עשרה תלמידים בכל כיתה כך שלתלמידים מתאפשרת אינטימיות רבה ועבודה צמודה עם המרצים לאורך כל הדרך ועד לסיום הלימודים.

 

אולי תאהבו גם את