חיפוש

3 יתרונות בשימוש במספר כרטיסי אשראי

ישראלים רבים בוחרים להשתמש ביותר מכרטיס אשראי אחד. רבים יודעים זאת. שכן, יש סיטואציה שמוכרת לנו מהסופר. מדובר במצב שבו האדם שעומד מלפנינו בתור מתלבט באיזה כרטיס אשראי לשלם. במדריך הנוכחי אנו נתמקד ביתרונות בשימוש במספר כרטיסי אשראי, כך שתוכלו לדעת את כל המידע הנחוץ לכם ולהבין למה רבים מתלבטים באיזה אשראי לעשות שימוש רגע לפני התשלום בקופה.

 

הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך

אם תשאלו אותנו מהם היתרונות בשימוש במספר כרטיסי אשראי, אנו נאמר לכם מיד כי מדובר בלפחות 13 יתרונות. שכן, אנו עושים שימוש בכמה כרטיסים בגלל כל הסיבות הללו. אבל הפעם, החלטנו לגשת דווקא אל הקוראים הקבועים שלנו במטרה לשאול אותם מהם היתרונות שהם רואים בשימוש באשראי.

לשמחתנו, מעל ל – 20 גולשים ציינו כי הם מעוניינים לציין בפנינו את היתרונות הללו. כך יצא, שחזרנו עם 3 יתרונות משמעותיים שחזרו על עצמם מספר רב של פעמים. הישארו אתנו ותגלו מהם היתרונות הללו.

 

יתרון מספר 1 בשימוש במספר כרטיסי אשראי – יותר מועדונים, יותר הטבות

אם יש לכם ידע בסיסי בכל הנוגע לשימוש בכרטיסי אשראי, אתם וודאי יודעים שניתנת לכם האפשרות לבחור איזה מועדון יהיה לכם על כל כרטיס אשראי. מדובר ביתרון משמעותי. שכן, אפשר להוסיף מועדון אחד על כל כרטיס ולכל מועדון יש הטבות משלו. כך שבעצם, ברגע שיש לכם כמה כרטיסים, יש לכם יותר מועדונים ויותר הנחות. המועדונים עשויים להעניק לכם הטבות בדברים שונים, למשל:

  • תחנות דלק
  • חנויות פארם
  • סופרים

 

יתרון מספר 2 בשימוש במספר כרטיסי אשראי – זמינות גבוהה

סביר להניח שקרה לכם לפחות פעם אחת שיצאתם מהבית וגיליתם ששכחתם את האשראי בבית. זה קורה לרבים מאתנו, אחרי קנייה עמוסה בסופר, בדרך לבית קפה עם חברים ועוד. ברגע שיש לכם מספר כרטיסי אשראי, הסיכוי שמצב שכזה יקרה הוא נמוך. שכן, אתם יכולים להניח כרטיס אחד על גב הפלאפון, כרטיס אחר בארנק וכרטיס אחד בתיק. כך תוכלו להיות בטוחים שבכל מצב – יש לכם כרטיס אשראי זמין.

 

יתרון מספר 3 בשימוש במספר כרטיסי אשראי – צבירת נקודות

יש לא מעט כרטיסים שמאפשרים לכם לצבור נקודות בכל מיני מצבים. יש כרטיסים שמאפשרים לצבור נקודות שבסופו של דבר תוכלו להמיר לשקלים. הדבר יאפשר לכם לקנות ב"נקודות" אלו כרטיסי טיסה (עם השלמת סכום מסוים במרבית המקרים) או שתוכלו להשתמש בהם בשביל לבצע רכישות שגרתיות בחנויות שונות ובסופרים. כך שבעצם, אתם יכולים להשתמש בכרטיסי האשראי בתבונה ולצבור נקודות. כלומר, כסף.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם להכיר את 3 היתרונות החשובים ביותר בעת שימוש במספר כרטיסי אשראי. כעת, כשאתם מודעים אליהם, נותר לכם רק לבחור כרטיסי אשראי נוספים לאלו שכבר יש לכם וליהנות מכל ההטבות, ההנחות והנקודות.

כרטיס אשראי

אולי תאהבו גם את

במות הרמה
מי מוסמך להפעיל במות הרמה?

במות הרמה ניידות מהוות את אחד מפתרונות ההרמה והשינוע היעילים, הנוחים והבטוחים ביותר. למרות הנוחות והבטיחות הרבה, החוק בישראל מגדיר את במות ההרמה ככלי רכב

קרא עוד »