חיפוש

4 יתרונות של רכישת דירה מקבלן

מעוניינים לרכוש דירה בקרוב? לא בטוחים האם כדאי לקנות את הדירה ישירות מקבלן? הנה ארבעה יתרונות חשובים של רכישת קנייה מקבלן, שכדאי שתשמעו עליהם.

 

1 – דירה מקבלן בהגדרתה היא דירה חדשה!

כיום רוב הדירות שאנחנו מוצאים בשוק הן דירות ישנות יחסית, ולא תמיד נמצא דירה אותה אנחנו רוצים כשהיא במצב טוב. כאשר אנחנו קונים דירה מקבלן אנחנו מקבלים דירה חדשה לחלוטין, שכרגע סיימו לבנות אותה. הדירה שלכם תהיה חדשה לגמרי, מה שיכול להוריד מכם את הדאגה שמא היא לא במצב טוב, שיהיו בה בעיות הקשורות להתיישנות ועוד.

כמו כן, דירה חדשה היא גם דירה ריקה, אותה תוכלו לעצב ולרהט לפי הטעם האישי שלכם, ובעצם לגרום לכך שתגורו בבית החלומות שלכם.

 

2- תמורה גדולה יותר למחיר

למרות שלא תמיד דירות שנמכרות ישירות מהקבלן ימכרו במחיר זול יותר מאשר דירות שכבר גרו בהן בעבר, ברוב המקרים אתם תקבלו תמורה טובה יותר למחיר שתשלמו אם תבחרו לקנות ישירות מהקבלן. לפעמים אנחנו לא לוקחים בחשבון את העובדה שהגיל של הדירה גם הוא משחק במחירה – כלומר העובדה שהדירה זולה וישנה יכולה לגרום לכך שבהמשך יהיו הוצאות נרחבות על שיפוצים ותיקונים, מה שלא יקרה בדירה חדשה.

תמיד כדאי לכם להשוות ולקחת בחשבון את העובדה שדירה חדשה היא דירה שככל הנראה לא תצטרכו להוציא עליה סכומים גדולים מעבר לסכום הקנייה.

 

3- תשלומים נוחים יותר

כאשר קונים דירה מהקבלן, ניתן לשלם בשיטת תשלומים נוחה ורחבה יותר מאשר התשלום עבור דירה שקונים מיד שנייה או בשוק הפרטי. ניתן לפרוס את התשלומים לקבלן לאורך תקופה ארוכה ועד לקבלת הדירה, לעומת התשלום עבור דירה אינה חדשה שנעשה לרוב בבת אחת או בפריסה קצרה. מדובר ביתרון משמעותי שמקל על רוכשי הדירה מאוד.

 

4 – דירות חדשות נוחות יותר למגורים

בניינים חדשים הם כאלה שמתכוננים בצורה נוחה וטובה יותר, ולרוב מכילים גם חניות, מעליות ומחסנים. זהו יתרון משמעותי לאנשים שרוצים דירה נוחה מאוד למגורים שתאפשר איכות חיים גבוהה. בנוסף, בניינים חדשים נבנים על פי תקן מחמיר יותר מבניינים ישנים, מה שהופך אותם לעמידים ביותר, וכן נבנים בהם חדרי ממ"ד בטוחים. לא תצטרכו לעבור עוד שיפוצים או לבצע חיזוקים לבניין,  מה שיחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף.

 

דירה מקבלן – בחירה חכמה

אם אתם מעוניינים לקנות דירה, כבר מובן למה לקנות דירה מקבלן יכול להיות פתרון טוב עבורכם. מלבד העובדה שמדובר בדירה חדשה, תוכלו ליהנות מהטבות נוספות כמו שיטת תשלום נוחה ומחיר הוגן. לדירה מקבלן יתרונות רבים, וקל להבין מדוע יותר ויותר אנשים מעדיפים לקנות דירות ישירות מהקבלן. אז אם אתם עדיין לא יודעים מה תהיה הדירה החדשה שלכם, נסו לחפש דירות מקבלן. תתחדשו!

דירה מקבלן

אולי תאהבו גם את

במות הרמה
מי מוסמך להפעיל במות הרמה?

במות הרמה ניידות מהוות את אחד מפתרונות ההרמה והשינוע היעילים, הנוחים והבטוחים ביותר. למרות הנוחות והבטיחות הרבה, החוק בישראל מגדיר את במות ההרמה ככלי רכב

קרא עוד »