חיפוש

English center – הבית שלך לאנגלית

ללימוד שפה חדשה יש יתרונות רבים שכולנו מכירים אך חשוב להתייחס גם למובן הכספי – באמצעות שפה שנייה ניתן להגדיל את ההכנסה באופן דרמתי, כמו גם לגרום לשינויים רבים בחיים האישים. מדוע? כל הפרטים.

 

למידת השפה האנגלית כשפה שנייה – שפע של הזדמנויות תעסוקה

רבים חוששים מלימוד השפה האנגלית בגילאים מבוגרים יותר, זאת מתוך מחשבה שאת הנעשה אין להשיב. אך לא כך הדבר, בייחוד בעולם גלובלי בו קיימות אפשרויות תעסוקה רבות הנפתחות לאלו שיש בפיהם שפה אנגלית ברמה גבוהה.

לכן, אם אתם מעוניינים לפתוח דלתות בשוק העבודה וכן ההשכלה, כמו גם שיפור היכולת הבין אישית, חשוב מאוד לקחת קורס אנגלית מחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ואשר יכולה להוביל אתכם לדרכים שלא דמיינתם גם בחלומות הפרועים ביותר שלכם, הן בנושא העלייה בשכר והן באופציות לעבודה אשר עד עתה היו סגורות עבורכם.

הסיבה לכך היא שכיום מומחי תעסוקה מעריכים שידיעת שפה שניה מעלה את השכר ב-10 עד 15 אחוזים, ומעלה דרמטית את הסיכוי להתבלט על פני מועמדים אחרים בקבלה לעבודה. בארץ אנו עדים לכך שיותר ויותר חברות מחייבות את העובדים בתנאי סף של ידיעת השפה האנגלית, וקיימות גם חברות בהן יש "בונוס שפה", המוענק למי שאכן יודע שפה נוספת.

בנוסף, השפה האנגלית היא כלי משמעותי עבור יצירת קשרים חברתיים, כמו גם התמצאות במרחב, זאת מאחר וברוב מדינות העולם אנגלית היא השפה המדוברת ביותר. גם עבור אנשים אשר מעוניינים לרכוש השכלה גבוהה בעולם, קיימת חובה של ידיעת השפה האנגלית ברמה הגבוהה ביותר כמו גם לשם קבלה ללימודים בארץ.

אנגלית
אנגלית

למידת השפה האנגלית – בכל גיל, בכל שלב

למידת השפה האנגלית איננה פריבילגיה רק של ילדים צעירים או של אנשים שיש להם רקע של ידיעת השפה, אלא ניתן ללמוד אותה בכל שלב בחיים כמו גם לשדרג את אוצר המילים הקיים. לכן, על מנת ללמוד את השפה יש  להיעזר בשירותים של חברה מקצועית אשר תדע להקנות את השפה האנגלית בצורה פשוטה, נעימה ומקצועית כך שלימוד השפה הזו יתבצע על הצד המקצועי והטוב ביותר.

חברה כזו היא English center  אשר מבטיחה לגרום לשיפור של ארבע מיומנות ההכרחיות בכל הקשור ללימוד האנגלית: קריאה, דקדוק שמיעה ודיבור, זאת באמצעות שיטה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל בה בכל כיתה מתמקדים בשיפור מיומנות אחת, כאשר התוצאה המתקבלת היא שיפור האנגלית וכן למידה מחדש של השפה, כמו גם עזרה בבנייה של ביטחון עצמי באמצעות דיבור של השפה האנגלית.

המרכז מתגאה בצוות מקצועי ומהטוב ביותר אשר קיים היום בישראל, אשר יודע להעניק לתלמידים יחס אישי לכל אורך הדרך תוך התמודדות עם הקשיים ותוך מתן מענה מידי וזמין לכל תלמיד באופן אישי.

מוגש בשיתוף אינגליש סנטר: https://www.english-c.co.il.

אולי תאהבו גם את