חיפוש

זכויות האדם הפשוט אל מול הבנקים

מעוניינים לתבוע את הבנק? הבנק תובע אתכם? חשוב שתדעו כי מגיעות לכם זכויות, והמומחים של משרד פייל ושות' מסבירים כעת את כל מה שרציתם לדעת – וחששתם לשאול.

 

זכויות לקוח הבנק – מה חשוב לדעת?

הליכים משפטים אשר ננקטים כנגדכם כמו גם הליכים אותם אתם תרצו לבצע אל מול הבנק הם הליכים מורכבים אשר דורשים לא מעט סבלנות, כמו גם התקשרות עם משרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום. למעשה, רבבות של ישראלים אשר נתקלים מול מערכת המשפט בכל הקשור לפיננסים מעדיפים לוותר על זכותם לתבוע או לקבל ייצוג משפטי, מתוך חשש כי מדובר במלחמה ידועה מראש.

מדובר בטעות וזאת לאור העובדה כי ע"פ אורדן עורכי דין, משרד מוביל בתחומו בתחום המשפט והפיננסים זכאי כל לקוח בנק לתבוע את הבנק בגין התנהגות שרלטנית אשר בוצעה כנגדו או כאשר הוא מעוניין לתבוע את הבנק עצמו. למעשה, המחוקק במדינת ישראל הסדיר את נושא היחסים בין הבנק לבין הלקוח בשורה של חוקים וסעיפים, אשר רבים מבניהם אינם ידועים לציבור.

בנקאי

סעיפים חשובים שיש להכיר בנוגע להתקשרות עם בנק

בסעיף שלוש לחוק הבנקאות נקבע כי אסור לבנק לעשות מעשה אקטיבי אשר עלול לגרום להטעיה של הלקוח או של הערבים לו, ואילו סעיף 7 קובע איסור התניה של מתן שירות אחד בשירות אחר, וזאת על מנת למנוע מצב בו אתם כלקוח תהיו שבויים של הבנק.

למעשה, מדובר בסעיפים חשובים מאוד שעל כל אחד להכיר, כאשר ישנם סעיפים נוספים אשר בגינם ניתן להגיש תביעה כנגד הבנק בשל התנהלות שרלטנית אשר כוללת בין היתר מתן שירותים בהתניה מסוימת, הגבלה של כרטיס האשראי ללא התראה מראש, אי כיבוד צ'קים כמו גם הליכים משפטיים אשר עלולים להינקט כנגדכם במידה ולא החזרתם את החוב שלכם לבנק במועד הנקוב.

חשוב לזכור בעניין זה כי כיום ניתן להגיע להסדר נוח מול הבנק מבלי להיכנס להליך של פשיטת רגל, אולם על מנת להגיע להסדר כזה ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם עורך דין אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך.

 

משרד עורכי דין רואי חשבון פייל ושות' – מימוש מלוא הזכויות המגיעות לכם

אם אתם מעוניינים לתבוע את הבנק או שהבנק רוצה לתבוע אתכם, זכרו כי יש מוצא – משרד פייל ושות'. המשרד, בעל ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום ייצג בהצלחה מאות לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי אשר נאלצו להתמודד אל מול כוחם של הבנקים, באחוזי הצלחה ניכרים.

אם אתם רוצים ללמוד את הזכויות שלכם ולממש אותם, היכנסו עוד היום לאתר הרשמי של המשרד בכתובת https://www.ordanlaw.co.il השאירו פרטים מלאים ותוך זמן קצר נציג מטעם המשרד ישוב אליכם לצורך קביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

רוצים להמשיך לקרוא על העלמות מס –לא חוקי בעליל לחצו כאן

אולי תאהבו גם את

4 מקרים של רשלנות רפואית שכדאי שתכירו
4 מקרים של רשלנות רפואית שכדאי שתכירו

רשלנות רפואית היא סוגיה קריטית שסובבת סביב הפרת חובה על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות, המובילה לנזק או פגיעה במטופל. האירוע מקיף מגוון מצבים שבהם רמת הטיפול הניתנת על ידי רופאים נופלת מתחת לרמה הצפויה, מה שגורם לרוב להשלכות פיזיות, רגשיות או כספיות משמעותיות עבור המטופלים. הבנת התרחישים השונים שבהם יכולה להתרחש רשלנות רפואית, מסייעת בזיהוי המורכבות הכרוכה במקרים כאלה. נציג 4 מקרי רשלנות רפואית שחשוב להכיר   1. רשלנות רפואית בגלל בעיה באבחון אחת הדוגמאות הקלאסיות לרשלנות רפואית היא אבחון שגוי או אבחון מאוחר. זה קורה כאשר איש מקצוע רפואי מאבחן באופן שגוי את מצבו של מטופל, או לא מצליח לאבחן אותו בזמן, מה שעלול להוביל לטיפול שגוי או לעיכוב. לדוגמה, אם מצב חמור כמו סרטן מאובחן בטעות כמחלה פחות חמורה, העיכוב במתן

קרא עוד »
פגיעת נזקי גוף_ כך יש לפעול
פגיעת נזקי גוף? כך יש לפעול

תביעות נזקי גוף נובעות מתקריות שונות, החל מפציעות עקב תאונות דרכים ועד להחלקות ונפילות קלות. ההתמצאות במורכבות של תביעות מסוג זה עשויה להיות התמודדות לא

קרא עוד »